نصب دوربین مدار بسته،نصب آنتن مرکزی،نصب دزدگیر اماکن

معرفی انواع دوربین مدار بسته

تصمیم گیری در مورد انتخاب انواع دوربین مدار بسته به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از مهم ترین این عوامل، فضای کاربرد آن می باشد. این که افراد تشخیص دهند که برای دوربین مدار بسته چه فضایی را انتخاب کرده اند، تاثیر زیادی در این انتخاب خواهد گذاشت. بررسی ها نشان می دهد که دوربین های داخلی با دوربین هایی که در فضای باز نصب می شوند تفاوت های ساختاری و فنی بسیاری دارند و از این رو لازم است تا در هنگام خرید به این نکته توجه نمود.

انواع دوربین مدار بسته

برای ایجاد یک سیستم امنیتی کامل در ساختمان انتخاب دوربین مدار بسته فاکتوری مهم تلقی می شود و انواع دوربین مدار بسته در بازار نشان می دهد که مدل های متنوعی وجود دارد که هر کدام می توانند انتخاب شوند. زیر به معرفی انواع دوربین مدار بسته پرطرفدار در سال 2018 خواهیم پرداخت.

Netgear Arlo Pro

یکی از انواع دوربین مدار بسته که گزینه مقاوم در برابر آب و هوا در فضای بیرونی ساختمان است، این نوع دوربین می باشد. این دوربین معمولا ضد آب است و به صورت بی سیم کار می کند. از این رو می توان آن را در مکان های مختلف و فضا های باز نیز استفاده نمود. عمر باتری به دلیل مصرف کم این دوربین بیش از چند ماه است و از این بابت هیچ نگرانی وجود ندارد.

دوربین Netgear Arlo Pro یکی از انواع دوربین استاندارد با کیفیت تصویر HD است که قیمت مناسبی نیز دارد. این مدل از دوربین مدار بسته دارای میکروفون صوتی دو طرفه، دید در شب، حافظه ذخیره سازی 7 روزه و یک آژیر هوشمند است که از راه دور امکان فعال سازی آن وجود دارد.

یکی از ساده ترین سیستم های امنیتی را در ساختمان می توان از طریق این دوربین ایجاد نمود که با مشخصات ذکر شده درباره ی آن، انتخاب عده کثیری از خریداران می باشد.

دوربین مدار بسته Nest Cam IQ

Nest Cam IQ پیشرفته ترین دوربین مدار بسته و راهی برای ایجاد امنیت در ساختمان است. قیمت مناسب این مدل سبب شده تا در بسیاری از مکان ها از آن بهره برده شود. یکی از گران قیمت ترین دوربین های ساختمان دارای شبکه وای فای است اما Nest Cam IQ توانسته بدون نیاز به این تکنولوژی نیز بین افراد، حیوانات و غریبه ها تفاوت ایجاد نماید. این دوربین شامل سخنران نیز است که با استفاده از وب کم امکان برقراری ارتباط را ایجاد می کند.