نصب دوربین مدار بسته،نصب آنتن مرکزی،نصب دزدگیر اماکن

نصاب دوربین مدار بسته

نصاب دوربین مدار بسته

هنگامی که از نصاب دوربین مدار بسته سخن به میان می آید، اغلب افراد کیفیت کار آن را می سنجند و بر این عقیده اند که یک نصاب می بایست بسیاری از شرایط پر اهمیت را برای نصب دوربین مدار بسته رعایت نماید. اگرچه این بیانیه منطقی می باشد اما عوامل مختلفی در این امر دخیل هستند و نمی توان به راحتی درباره ی عملکرد نصاب دوربین مدار بسته قضاوت نمود.

در نظر گرفتن شرایط برای نصب دوربین مدار بسته به نصاب کمک می کند تا در بهترین شرایط عمل نماید و با توجه به اینکه افزایش کیفیت نصب اهمیت زیادی دارد، نصاب ها اولویت بندی می شوند. رضایت مشتریان نیز تاثیر زیادی روی این عملکرد دارد و برای بهتر شدن شرایط نصب می توان از بهترین تجهیزات و دانش در این باره استفاده نمود.

شرایطی که باید نصاب دوربین مدار بسته در نظر گیرد در زیر بیان شده است تا افراد بتوانند با عوامل دخیل در نصب بهینه دوربین های مدار بسته آشنا گردند.

انواع دوربین مدار بسته

یکی از دلایلی که یک نصاب از لحاظ کیفی با دیگران مقایسه می شود، نصب انواع دوربین مدار بسته می باشد. انواع دوربین شرایط نصب متفاوتی دارد و باید در هنگام نصب به آشنایی نصاب دوربین مدار بسته به این تفاوت ها توجه نمود.

داشتن دانش کافی در این زمینه اهمیت نسبی زیادی دارد زیرا هزینه هایی که برای خرید تجهیزات دوربین مدار بسته استفاده می شود، بسیار بالاست و افراد با دقت در این زمینه می توانند کیفیت نصب را افزایش دهند. اغلب کارشناسان بر این باورند که این دانش به نصاب کمک می کند تا شرایط بهتری برای نصب را در نظر بگیرد و با در نظر گرفتن موقعیت مکانی، کیفیت نصب را افزایش دهد.

مسلما با افزایش کیفیت نصب می توان امنیت اماکن را بهتر تامین نمود و به همین خاطر است که انواع دوربین مدار بسته بنا به ضرورت و اهمیت حفاظت از مکان خریداری می شوند. استفاده از تجربیات نصاب دوربین مدار بسته برای نصب و خرید تجهیزات به افراد کمک خواهد کرد تا در شرایط بهتری از این وسایل در امنیت مکان استفاده کرد.

محل نصب دوربین

یکی از عوامل و شاید مهم ترین آن محل نصب دوربین مدار بسته است. یک نصاب با استفاده از تجربه ی خود می تواند بهترین مکان نصب دوربین را تعیین کند. اشراف داشتن به تمامی فضا هنگام نصب اهمیت زیادی دارد و محل قرار گیری دوربین نیز بر همین اساس مشخص می شود. عواملی که در انتخاب محل نصب دوربین مدار بسته اثر می گذارند باید از قبل پیش بینی و بررسی شوند. این بررسی کمک می کند تا نقاط کور حذف گردد و دوربین ها تمامی فضا را پوشش دهند.

سیستم های امنیتی به منظور کاهش خطرات استفاده می شوند و بنابراین نمی توان محل نصب دوربین را به صورت رندوم انتخاب نمود باید در این زمینه نقشه و طراحی مشخصی را استفاده کرد.

تعدد دوربین ها

پوشش دهی کل فضا هنگام نصب سبب می شود تا نصاب دوربین مدار بسته از تعداد دوربین های بیشتری استفاده کند. استفاده از تعداد دوربین های بیشتر علاوه بر آنکه هزینه های بیشتری را بر دوش مشتریان تحمیل می کند، حفاظت و نگه داری آن ها نیز بیشتر خواهد شد.

لذا نصاب دوربین مدار بسته باید بر اساس تعداد ورودی ها و مناطقی که احتمال خطر وجود دارد، تعداد دوربین ها را تعیین کند. کیفیت نصب دوربین مدار بسته به تعداد بیشتر دوربین ها وابسته نبوده و به تجربه و تبحر نصاب دوربین مدار بسته بیشتر وابسته خواهد بود.

تست و آزمون های اولیه

یکی از عوامل دخیل که نصاب دوربین مدار بسته ملزم به رعایت آن است، تست دوربین ها بعد از نصب می باشد. بسیاری از کارشناسان بعد از نصب ترجیح می دهند تا تمامی تجهیزات را تست کرده و نسبت به کیفیت تصاویر نیز حساس هستند. بر همین اساس در ابتدا نصاب دوربین مدار بسته قبل از کار از مکان بازدید کرده تا برای طراحی و نصب اقدام نماید.

تست نهایی نیز زمانی انجام می شود که نصب تمامی تجهیزات به پایان رسیده باشد و بعد از آن تست دوربین ها و گیرنده ها انجام می شود. همچنین در صورتی که تجهیزات جانبی نیز نصب می گردد باید اتصال این دو را به یکدیگر بررسی نمود و از کیفیت کار مطمئن گردید.

بسیاری از افرادی که به عنوان نصاب دوربین مدار بسته شناخته می شوند، بر اساس کیفیت کار خود و رضایت مشتریان اولویت بندی می شوند و تفاوت هایی که در نصب دوربین ممکن است وجود داشته باشد، رضایت مشتریان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

از دید کارشناسان، یک نصاب دوربین مدار بسته با تعهد کاری بالا و مسئولیت پذیر برای نصب دوربین مدار بسته باید انتخاب شود و افراد نباید تحت تاثیر تبلیغات قرار بگیرند تا کیفیت کار نصب افزایش یابد.

 


۱۳۹۷/۷/۳

بازگشت

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

مطالب مرتبط

نصب دوربین مدار بسته،نصب آنتن مرکزی،نصب دزدگیر اماکن

اطلاعات پایه درباره دوربین های مدار بسته

ادامه مطلب ...
نصب دوربین مدار بسته،نصب آنتن مرکزی،نصب دزدگیر اماکن

اطلاعات پایه درباره دوربین های IP

ادامه مطلب ...
نصب دوربین مدار بسته،نصب آنتن مرکزی،نصب دزدگیر اماکن

دوربین مدار بسته نسل جدیدی که دارای دید پانورماتیک است

ادامه مطلب ...