نصب دوربین مدار بسته،نصب آنتن مرکزی،نصب دزدگیر اماکن

هزینه نصب دوربین مدار بسته

هزینه نصب دوربین مدار بسته

امروزه استفاده از دوربین مدار بسته در محل های مختلف به دلیل افزایش امنیت رو به گسترش است و اغلب اماکن به دنبال یافتن قیمت این محصول هستند. هزینه نصب دوربین مدار بسته در دو حیطه ی مختلف بیان می شود.

بسیاری از افرادی که به دنبال نصب دوربین مدار بسته هستند در ابتدا و قبل از خرید تجهیزات به دنبال یافتن قیمتی مناسب برای نصب هستند. به طوری که همه از قبل اطلاعاتی را در این باره بدست می آورند تا بتوانند هزینه های خود برآورده کرده و بهتر مدیریت نمایند.

برای یافتن هزینه نصب دوربین مدار بسته با دو سوال مجزا رو به رو خواهیم شد:

·        هزینه نصب و خرید تجهیزات به چه میزان است؟

·        هزینه ای که باید به نصاب پرداخت شود، چقدر است؟

بسیاری از کارشناسان هزینه نصب دوربین مدار بسته را در این دو حیطه تقسیم می کنند و با تفکیک این دو از هم سعی در افزایش راندمان و کاهش هزینه ها برای افراد دارند. در این مطلب این دو حیطه به صورت جداگانه بررسی خواهد شد.

هزینه خرید تجهیزات برای نصب دوربین مدار بسته

همانطور که می دانید دوربین های مدار بسته در انواع مختلفی در بازار عرضه می شوند و هر فرد بنا به نیاز و توانایی خود در خرید، از این تجهیزات استفاده می کند. مسلما با تغییر در انواع و مدل های دوربین مدار بسته قیمت نیز تغییر می کند و بر همین اساس نیز خریداران اقدام به تهیه ی انواع دوربین مدار بسته می کنند.

دوربین های مدار بسته آنالوگ کمترین قیمت را در بازار دارند و در صورتی که افراد تمایل داشته باشند تا از دوربین های با کیفیت بیشتر استفاده کنند می توانند دوربین های آنالوگ جدید یا تحت شبکه را تست کنند.

قیمت دوربین های مدار بسته تحت شبکه از همه ی دوربین ها بیشتر است و اغلب کارشناسان توصیه می کنند به دلیل کیفیت بهتر از این دوربین ها استفاده شود. قیمت های متفاوت دوربین های مدار بسته تحت شبکه سبب شده است تا طیف گسترده ای از مردم برای خرید این محصولات اقدام کنند.

یکی از دلایلی که به افزایش هزینه نصب دوربین مدار بسته دامن می زند، تجهیزات جانبی است که به صورت مشترک برای دوربین های مدار بسته به کار می رود.

همچنین در تعیین هزینه نصب دوربین مدار بسته باید توجه نمود که تجهیزاتی همچون میکروفون، دزدگیر و سایر وسایل جانبی نیز اثر گذار است و کارشناسان باید با توجه به این عوامل برآورد قیمت را برای مشتریان انجام دهند.

همه ی کسانی که در نصب دوربین مدار بسته فعالیت می کنند، می توانند هزینه نصب را برای مشتریان بیان کنند و اما نظر های کارشناسی در این زمینه اهمیت زیادی دارد و بسیاری از این پارامتر ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

هزینه نصاب دوربین مدار بسته

علاوه بر اینکه خرید تجهیزات مختلف دوربین مدار بسته هزینه هایی را در پی دارد و باید از قبل برای افراد مشخص شده باشد، نصابان نیز برای نصب دوربین مدار بسته هزینه ای را دریافت می کنند. این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد.

یکی از عوامل دخیل در تعیین هزینه نصب دوربین مدار بسته، ارتفاع نصب می باشد. ارتفاع نصب بر اساس 3 متر محاسبه می شود و با افزایش ارتفاع نصب بیش از سه متر بر هزینه ی آن افزوده خواهد شد.

در این موارد نوع دوربین ها کمترین تاثیر را در تعیین این هزینه دارند و اغلب ارتفاع نصب برای نصاب اهمیت خواهد داشت. علاوه بر این، نصب و راه اندازی دستگاه DVR نیز هزینه ای در پی خواهد داشت. در این میان اهمیت آموزش استفاده از این دستگاه نیز دو چندان می گردد اما نصابان برای این آموزش، معمولا هزینه ای دریافت نخواهند نمود.