نصب دوربین مدار بسته،نصب آنتن مرکزی،نصب دزدگیر اماکن

کاربرد ها و انواع دوربین مخفی مداربسته

کاربرد ها و انواع دوربین مخفی مداربسته

دوربین های مداربسته یکی از وسایل امن برای ثبت و انتقال تصاویر می باشند. گونه ای از این دوربین ها، دارای اشکال و کاربرد های خاصی می باشند که مخاطبان خود را دارند. دوربین مخفی مداربسته از نسل پیشرفته دوربین ها بوده که برای منظور های خاصی استفاده می شود. این وسایل حفاظتی دارای شکل ها و طرح های متفاوتی می باشند، که باعث کاربرد وسیعشان می گردد. به همین منظور می توان از این دوربین های مخفی مداربسته در هر مکانی استفاده کرد. این دوربین ها گاه به شکل ساعت رومیزی بوده و گاه به شکل یک قاب عکس در می آیند. اندازه برخی از آن ها به قدری کوچک است که می توان آن ها را در وسایل مختلف جایگذاری کرد.

دوربین مخفی مداربسته دارای کیفیت تصاویر خوبی بوده و برخی از آن ها قابلیت کنترل از راه دور را نیز دارند. همچنین برخی از این دوربین ها دارای یک میکروفن می باشند، که در صورت نیاز می توان، صدای محیط را شنید. همچنین برخی از این نوع دوربین ها با انرژی باتری کار کرده و نیازی به برق ندارند. دوربین های مداربسته مخفی نیز مانند همتایان خود از وای فای با پهنای باند مناسب، برای انتقال تصاویر استفاده می کند. تنها نکته ای که باید در این خصوص مد نظر قرار داد، سرعت اینترنت و اتصال دوربین به آن می باشد.

دوربین مخفی مداربسته و فواید استفاده از آن

حفاظت مخفیانه از مکانی خاص و یا اطلاع از رویداد های محلی که نمی خواهید کسی حضور شما را در آنجا متوجه شود، بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل دوربین مخفی مداربسته هم می تواند به عنوان کلاهکی در سقف قرار داده شود و به هم به عنوان گلدانی زیبا بر روی میز. در واقع مهمترین ویژگی این دوربین ها، قابل رویت نبودن آن ها می باشد. این وسایل با دقت بی نظیری در ثبت و ضبط تصاویر، می توانند شما را به مقصود تان برسانند.

تنها عیب دوربین مخفی مداربسته، حافظه کم و عمر باتری آن می باشد. از این رو باید در زمان روشن کردن آن نهایت دقت را داشته باشید. البته در برخی از مدل ها، می تون حافظه آن ها را تا چند گیگابایت افزایش داد. بنابراین قبل از اقدام به خرید یک دوربین مخفی مداربسته، حتما به نیاز خود و کاربرد هایی که این دوربین برای شما به ارمغان می آورد، خود دقت کنید.

دوربین مخفی مداربسته را چگونه نصب کنیم؟

دوربین های مخفی مداربسته، برخلاف سایر دوربین ها نیاز به هیچ تجهیزات خاص و یا ویژه ای برای نصب ندارد. در حقیقت این دوربین ها تنها به یک منبع تغذیه انرژی و یک زاویه دید خوب احتیاج دارند. مورد دوم مهمترین ویژگی در نصب این دوربین ها می باشد و در حقیقت تنها ضعف این دوربین ها می باشد. بسیار پیش آمده که بر اثر داشتن ظاهری جذاب، این دوربین ها توسط افراد جابجا شده و زاویه ضبط تصاویر را از دست داده اند.

دوربین مدار بسته مخفی را سعی کنید به صورت کاملا نامحسوس و از نوع ثابت تهیه کنید. حدالامکان در مکان های شلوغی نصب کنید تا از دید عموم در امان باشد. دوربین مخفی مداربسته می تواند قابلیت دید در شب را نیز داشته باشد. همچنین هیچ تفاوتی میان مقایس عمق تصویر این وسایل با دوربین های مداربسته معمولی نمی باشد.


دقت داشته باشید که دوربین های مداربسته مخفی برای ارسال تصاویر، به اینترنت با سرعت بالا احتیاج دارند. به همین منظور از روشن بودن وای خود اطمینان حاصل کنید. همچنین اپلیکیشن مربوط به دریافت تصاویر را، از فروشگاهی که از آن به خرید دوربین می پردازید، دریافت کنید. دوربین مخفی مداربسته می تواند، تا ساعت ها به ضبط تصاویر بپردازد، در صورتی که بتوانید آن را به برق شهر و یک سرور مرکزی متصل کنید. در این حالت تنها تفاوتش با دوربین های معمولی، در اندازه کوچک و قابلیت استتارش با محیط می باشد.

دوربین مخفی مداربستهرا کجا تهیه کنیم؟

بسیاری از افراد به دنبال خرید دوربین مخفی مداربسته می باشند. اما به راستی از کجا می توان این دوربین ها را تهیه کرد و کدام یک از آن ها برای کار ما مناسب است. در میان دنیایی پر از شکل و طرح دوربین ها، یافتن شخصی که بتواند در این زمینه ما را راهنمایی کند، بسیار حائز اهمیت است. از این رو شما برای خرید دوربین مخفی مداربسته می توانید با مشاوران ما در سایت ..... تماس گرفته تا آن ها ویژگی دوربین ها و شکل آنها را برای شما تشریح کنند. در این شرایط شما می توانید به راحتی به انتخاب بپردازید.

دوربین های مخفی مداربسته جز وسایلی نیستند که بتوانید در هر فروشگاهی آن را بیابید. در حقیقت آنچه در مورد این دوربین ها مهم است، کارایی خوب و ارسال تصاویر باکیفیت می باشد. از این رو، خرید از سایت.... می تواند تضمینی بر کیفیت کالای خریداری شده باشد.


۱۳۹۸/۲/۲۹

بازگشت

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!